Слідом за бензином в Україні почав дорожчати автомобільний газ

0
30
UPG

За даними моніторингу Консалтингової групи “А-95”, з 13 по 21 вересня середня роздрібна ціна на автомобільний газ в Україні зросла майже на 50 копійок, до рівня 25,47 гривень за літр. Великі мережі підняли вартість автомобільного газу в середньому на 0,5 гривень за літр, у мережах з нижчими цінами цей приріст становить 0,37 гривень за літр.

За цим моніторингом, найбільший приріст цін спостерігається в мережі “Укрнафта”, де вартість автогазу піднялася з 23,56 до 25,4 гривень за літр. Натомість, мережа “Приват” має меншу динаміку, і вартість газу зросла лише на 0,08 гривень, до 26,06 гривень за літр. Найвищу ціну на автогаз спостерігають на АЗС мережі “Параллель” (Донецька область) – 27,49 гривень за літр, а найнижча ціна зафіксована в Prime (Львівська область) – 23,00 гривень за літр.

З початку вересня ціни на автогаз в Україні зросли на 1,48 гривень за літр, і є прогнози, що закупівельні ціни можуть продовжити зростати. Також варто відзначити, що на українському ринку присутні значні обсяги автогазу російського походження.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.