Вчені винайшли «вічні» автомобільні шини (Фото)

0
2199

Американські вчені з Національного управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) створили металеві шини, які не пробиваються. На таких шинах всюдиходи зможуть їздити по Марсу. Зрозуміло, їх можна використовувати і на Землі в позашляховиках.

Нова шина виготовлена ​​зі спеціального титанового і нікелевого сплаву. Нікель і титан – це гнучкі, а не крихкі метали. Їх атомна структура має здатність відновлювати свою первинну форму. Цю їх здатність і використовували американські вчені.

Роботи над металевими шинами в NASA ведуться вже давно. Такі покришки дуже необхідні космічним всюдиходам, які вчені відправляють на Місяць і Марс.

Читайте також  Названо Топ-7 самых необычных концепт-каров (фото)

Все почалося з пружинних шин. Колись вони вважалися перспективними для використання на космічних всюдиходах. Однак, потім з’ясувалося, що пружинні шини не витримують велику вагу, і деформуються. В результаті американці відмовилися від них, переключившись на розробку металевих виробів.

Металеві шини вже випробовують на позашляховиках, а також в спеціальній лабораторії NASA. Першими тестами вчені залишилися задоволені. Коли-небудь такі шини будуть використовувати і на звичайному земному транспорті, незважаючи на те, що їх виробляти дорожче і складніше.

ДЖЕРЕЛОmmr.net.u
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.