Новий Porsche Macan 2019 помітили на тестах (Фото)

0
432

Німці працюють над проміжним оновленням кросовера Porsche Macan. Машину чекають не тільки фейсліфтінг, але і оновлення моторної гами, зниження ваги, новий інформаційний дисплей і підвищений комфорт.

Компанія Porsche розробляє кросовер Macan 2019 модельного року. Офіційні дані про машину не озвучується, але Фотошпигуни відобразили тестовий прототип автомобіля на дорожніх випробуваннях в Південній Африці.

Для оновленого Porsche Macan передбачений колишній агрегат 2.0, але його продуктивність зросте на 52 к.с. до 300 к.с. Потужність 335-сильного 3.0 V6 виросте до 355 к.с. «Топовий» Macan отримає новий мотор 2.9, який змінить 3,6-літровий мотор. Віддача нового агрегату складе 434 к.с. проти колишніх 394 к.с. Раніше в ЗМІ говорилося, що автомобіль отримає гібридну модифікацію, але ці чутки не отримали підтвердження. Крім того, машина втратить дизельні мотори.

Читайте також  Компанія Porsche анонсувала електричний універсал Taycan Cross Turismo

Для Porsche Macan передбачена повністю переналаштована підвіска з алюмінієвими стійками. Таке рішення істотно знизить масу кросовера. Із зовнішніх змін автомобіля виділяються переглянуті фари і задні ліхтарі. Салон паркетника оновиться більшим дисплеєм системи мультимедіа.