Баварці показали офіційний тизер «топового» BMW Z4 M40i

0
300

Розробники з німецького преміального бренду BMW опублікували офіційні тизерні фото і відео нового родстера BMW Z4 в найпотужнішій версії M40i. Новинка отримає м’який складаний дах, а також «надзвичайно потужний», за словами BMW, шестициліндровий мотор.

Новий BMW Z4 M40i оснащується рядним мотором з шістьма циліндрами, який виявиться найпотужнішою «шісткою» марки. Крім того, «впоратися» з продуктивністю двигуна допоможуть гальмівні механізми від BMW M, а також нова підвіска з електронним регулюванням.

Що стосується зовнішності, то новий BMW Z4 M40i на свіжих тізера представлений в камуфляжі, що не дає інформації більше, ніж з’являлися раніше в мережі шпигунські фото. Модель буде випускатися виключно з м’яким складним дахом.

Читайте також  Названі найкращі автомобілі на думку покупців

 

 

На даний момент родстер проходить завершальні випробування на французькому гоночному треку Autodrome de Miramas. Дата прем’єри поки не озвучено, але дебют відбудеться в поточному році. Нагадаємо, BMW Z4 M40i розробляється спільно з відродженим спорткаром Toyota Supra, який отримає кузов купе.

ДЖЕРЕЛОversiya.info
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.