У Києві помітили новий Lamborghini Huracan Tecnica за 400 000 $

Автомобіль вдалося зняти на одній із київських заправок Socar.

0
512

Попри війну, в Україні продовжують помічати на вулицях круті та ексклюзивні автомобілі. Так, нещодавно на одній із АЗС у Києві вдалося зняти черговий ексклюзивний суперкар. Новинка на українських дорогах — Lamborghini Huracan Tecnica, модель, яка вийшла лише 2022 року, повідомляє портал ТопЖир.

Lamborghini Huracan Tecnica є топовою моделлю серед усіх Huracan від бренду Lamborghini. У рух автомобіль наводить 5.2-літровий V10 зі змінною геометрією клапанів, який може видавати 640 к.с.

Новинка 2022 року отримала особливу систему управління поворотними колесами зі штучним інтелектом, покращену аеродинаміку та використання активних аеродинамічних елементів. Вага автомобіля вдалося знизити ще більше завдяки використанню більшої кількості карбонових елементів.

Першу сотню автомобіль набирає за 2.9 секунди, а максимальна швидкість автомобіля становить 325 км/год. Таких показників динаміки вдалося досягти завдяки активним аеродинамічним елементам та покращеній підвісці.

Відкритим залишається питання вартості автомобіля, що на сайті виробника коштує за ціною від $280,000, але вона може збільшуватись в залежності від обраних опцій. Якщо враховувати доставку в Україну та розмитнення з постановкою на номери, то можна припустити, що власнику автомобіль обійшовся не менше ніж 400 000$.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!