Названо найзручніший компактний кросовер: несподіваний варіант

0
2569

Збираючись як у поїздку містом, так і в далеку подорож, приємно усвідомлювати, що автомобіль, в який ви сідаєте, забезпечує високий рівень комфорту. У сегменті компактних кросоверів машин, які демонструють таку якість небагато, але вони є.

Згідно з аналізом американського видання US News and World Report, найзручнішим компактним кросовером у 2023 році є корейський Kia Sportage.

Незважаючи на те, що «Спортейдж» нового покоління далеко не преміальний автомобіль, він забезпечує комфорт та зручності для водія та пасажирів, яких немає в жодного іншого кросовера у цьому класі.

 

За комфортабельний салон і приємні їздові характеристики Sportage отримав від американських експертів 8,9 балів з 10 можливих. Відповідати цим цифрам не зміг жоден автомобіль у цьому сегменті.

До функцій, які роблять корейський бестселер найзручнішим невеликим «паркетником», журналісти включили:

  • ергономічну конструкцію його сидінь,
  • доступні елементи управління,
  • просунуту мультимедійну систему з великим сенсорним дисплеєм.

Крім того, після редизайну Sportage став більш містким, забезпечивши для водія та пасажирів набагато більше вільного простору, ніж раніше. Наприклад, для ніг «пасажирів» ззаду доступно відразу 104 см, що є найкращим показником у класі.

Ще одним важливим фактором, що дозволило Sportage отримати високу оцінку за зручність, стала його підвіска, яка непогано поглинає дорожні нерівності та не відзначається сильними кренами під час проходження різких віражів.

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!