Стало відомо, який вигляд матиме повністю новий кросовер Duster

0
921

Компанія Dacia (входить до Renault) готується до прем’єри одного зі своїх найочікуваніших проектів – третього покоління кросовера Duster (заводський індекс P1310).

Дебют автомобіля вже не за горами, про що свідчить інформація авторитетного французького видання L’argus, дизайнери якого вже підготували перші рендери новинки, інформує Avtosota.

Як пишуть наші колеги, прем’єра повністю нового Duster відбудеться не в 2024 році, як очікувалося раніше, а вже в 2023-му (ймовірно, у листопаді). У продаж кросовер надійде на початку наступного року.

Судячи з опублікованих зображень, зі зміною покоління «Дастер» кардинально зміниться зовні, отримавши брутальніший і агресивніший дизайн. Екстер’єр машини виявиться натхненним концептом Bigster зразка 2021 року.

Плавні лінії кузова замінять різкі грані, а сам форм-фактор позашляховика буде виконаний з використанням прямокутних пропорцій.

Передбачається, що довжина автомобіля становитиме 4340 мм, що дозволить збільшити простір усередині машини.

Подробиць про технічний бік машини поки немає. Втім, враховуючи набуття в Європі чинності стандарту «Євро-7», новий Duster цілком ймовірно виявиться гібридом. Як така силова установка може виступити зв’язка 1,6-літрового ДВЗ і електромотора, що сумарно видаватиме 140 кінських сил.

У Dacia мають намір зберегти всі позашляхові якості Дастера і навіть примножити їх завдяки фірмовій системі e-AWD (електричний задній диференціал), розробка якої знаходиться на фінальній стадії.

Що стосується цін, то французькі журналісти стверджують, що мінімальний вхідний прайс на третій Duster в Європі складе 19 тисяч євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!