Kia поверне у виробництво свою саму спортивну модель

0
244

Kia та Hyundai перебувають у стадії розробки нового покоління електромобілів із запасом ходу до 805 кілометрів на одному заряді. Одним із можливих кандидатів на таку модель є наступник спортивного седана Kia Stinger.

Kia планує повернути на виробничу лінію модель Stinger, що випускалася до 2023 року. Це може стати спортивним електромобілем із разючими характеристиками. Ця інформація розкрита на веб-сайті CarBuzz .

Kia та Hyundai завершили розробку своїх електричних систем та батарей нового покоління, які будуть використовуватись більш ніж у 30 електромобілях.

У звіті компаній згадується модель Kia GT1, яка запланована до випуску до 2025 року. Вона буде побудована на платформі eM, яка є розширенням архітектури E-GMP.

Прогнозується, що Kia GT1 матиме батареї з ємністю до 113,2 кВтг. Крім того, новинка може бути оснащена двома електродвигунами загальною потужністю 430 л. у «базовій» версії та 603 л.с. у версії преміум. Запас ходу становитиме до 805 км на одному заряді.

За чутками, Kia GT1 є тимчасовою назвою наступника седана Stinger. Цей новий автомобіль може мати дизайн, що відбиває стиль Stinger, але з більш сучасним підходом.

Нагадаємо, що Kia Stinger GT був оснащений 3,3-літровим турбо двигуном V6 з потужністю 370 к.с. і крутним моментом 510 Нм. Розгін від 0 до 100 км/год займав 4,9 секунди, а максимальна швидкість становила 270 км/год.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!