Новий трирядний позашляховик Lexus показали у Мережі

Компанія Lexus опублікувала другий тизер позашляховика Lexus GX 2024 року

0
118

Lexus готується представити не один, а два абсолютно нові позашляховики 8 червня, розширюючи свої пропозиції в популярному сегменті. Одним із таких позашляховиків є орієнтований на бездоріжжя GX , побудований на рамній платформі. Другий позашляховик – TX , м’якша і вишукана трирядна модель, побудована на платформі unibody , що розділяє її з нещодавно представленою Toyota Grand Highlander .

У той час як новий GX зберігає свій характерний квадратний вигляд, свіже оновлення стилю, як видно з останнього тизера, приводить його у відповідність до мови дизайну решти лінійки Lexus .

Один із найстаріших шильдиків у лінійці Lexus , нинішня модель GX зазнала мінімальних змін з моменту виходу на ринок у 2009 році, незважаючи на два фейсліфтинги та різні оновлення протягом усього життєвого циклу, що робить її придатною для зміни покоління та свіжого, чистого дизайну. На щастя, тизерні знімки Lexus GX 2024 демонструють значний відхід від свого попередника, особливо у освітленні.

Lexus GX 2024 оснащений незграбними світлодіодними фарами, які більш гладкі і спрощені в порівнянні з попереднім дизайном. Ці фари плавно з’єднані з повітрозабірниками бампера, оточуючи чорну решітку радіатора, яка відмовляється від традиційних хромованих акцентів – принаймні у версії, яку продемонстрував автовиробник. Примітно, що капот може похвалитися виразною опуклістю, що нагадує попередні покоління Range Rover , хоч і з сучасною інтерпретацією.

Два інші тизерні зображення підкреслюють задню частину GX , показуючи світлодіодну смугу на всю ширину в стилі Prius , розташовану у верхній частині задніх дверей. Крім того, ми отримуємо уявлення про квадратні колісні арки, розташовані під виступаючими крилами, що підкреслює міцну і владну присутність GX .

Хоча конкретні технічні деталі Lexus GX 2024 офіційно не були розкриті японським автовиробником, очікується, що позашляховик буде використовувати вкорочену версію архітектури TNGA-F з кузовом на рамі. Ця платформа вже використовується в різних моделях, таких як останні Toyota Land Cruiser 300 , Sequoia та Lexus LX600 . Зберігши конструкцію кузова на рамі, новий GX збереже свої позашляхові можливості, потенційно пропонуючи покращення у дорожніх характеристиках та комфорті їзди.

Окрім того, очікується, що інтер’єр GX продемонструє останні досягнення Lexus з погляду інформаційно-розважальних технологій, комфорту та безпеки. Ці удосконалення повинні забезпечити більш розкішний та технологічно розвинений досвід для пасажирів порівняно з поточною моделлю.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!