Названі 10 автомобілів, на ремонті яких можна розоритися

0
2016
Фахівці поділилися ТОП найбільш проблемних машин, власники яких частіше за інших стикаються з несправностями. При його складанні враховувалася інформація, зібрана дилерами різних брендів про ремонт машин.
Відкриває рейтинг Mercedes С-Class в кузові W205, що незважаючи на сумнівну репутацію, відмінно продається. До слова, з вибірки в 69 таких машин ремонт потрібен був 7-ми.

Розкішний пікап GMC Sierra також досить часто відкликають для ремонту, але восени 2018 р. на ринок повинен вийти рестайлінговий варіант моделі. БМВ 3- і 4-Series ламаються набагато частіше, ніж можна було очікувати.

Позашляховик Додж Дюранго з’явився ще 9 років тому, з тих пір він змінив не одне покоління, але ситуація з поломками майже не стала краще. Nissan Pathfinder також почали виробляти досить давно – з 2012р. При цьому авто регулярно потрапляє під відгуки. 
З 2010р. Ram Pickup виробляє окремий підрозділ. Однак, це не пішло автомобілю на користь, адже кількість несправностей тільки зросла. Власникам рамного позашляховика Toyota 4Runner теж доводиться досить часто звертатися в дилерські центри. 
На американському ринку Dodge Charger утримує лідируючу позицію в своєму класі, але його власники часто стикаються з неполадками. Додамо, що його «родича» в особі Chrysler 300 також часто відкликають. Закриває рейтинг найбільш проблемних авто Chevrolet Tahoe.
Читайте також  Названо помилки водіїв, які призведуть до поломки двигуна