Головна Авто Задні пасажири в компактних автомобілях опинилися в небезпеці

Задні пасажири в компактних автомобілях опинилися в небезпеці

Краш-тести довели небезпеку компактних автомобілів для задніх пасажирів

0
69

Фахівці страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS) провели порівняльний краш-тест компактних автомобілів. З’ясувалося, що всі вони є небезпечними для пасажирів заднього ряду. Так, пасажири на задніх сидіннях погано захищені системами безпеки невеликих автомобілів.

IIHS провів краш-тести п’яти популярних моделей невеликих автомобілів і оцінив автомобілі за тим, наскільки добре витримує їх конструкція, за показниками травм, зафіксованими двома манекенами всередині транспортних засобів, і за тим, наскільки добре утримуючі пристрої контролюють рух цих манекенів. IIHS оцінив Honda Civic і Toyota Corolla, надавши їм оцінку «прийнятно». Kia Forte, Nissan Sentra та Subaru Crosstrek отримали оцінку «погано».

В ході випробування автомобілі проїхали смугою довжиною понад 180 метрів і врізалися в бар’єр на швидкості 64 км/год, при цьому 40-відсотковий удар припав на передню частину автомобіля. Манекени водія та пасажира на задньому сидінні, а також камери у транспортних засобах допомогли виміряти ефективність систем безпеки.

Кожен невеликий автомобіль добре зарекомендував себе з погляду захисту водія, хоча вимірювання на манекені Sentra показали дещо вищий ризик травм голови чи шиї.

Проте манекен прослизнув під безпековий ремінь у всіх п’яти автомобілях. Усунення ременя безпеки з його належного становища збільшує ризик виникнення серйозних травм. У Forte, Sentra та Crosstrek вимірювання манекенів на задніх сидіннях також показали помірний чи високий ризик травм голови, шиї чи грудної клітки.

Президент IIHS Девід Харкі заявив у відео, що технології утримання передніх сидінь стали дуже ефективними, але технології задніх сидінь не просунулися вперед.

“Ми не повністю інтегрували ті ж технології в заднє сидіння, і настав час зробити це, щоб переконатися, що ми захищаємо всіх пасажирів в автомобілі”, – сказав Харкі. Зокрема, IIHS рекомендує автовиробникам додавати натягувачі та обмежувачі зусилля до систем безпеки задніх сидінь.

Минулого року лише 3 з 15 невеликих кросоверів отримали хороші чи прийнятні оцінки у тому ж тесті. IIHS планує протестувати невеликі пікапи, автомобілі середнього розміру та мінівени.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.