7 автомобілів, які власники не поспішають продавати

Час читання: 2 хв.
0

Зараз автомобілісти намагаються продати свій автомобіль через 3-5 років. Після завершення цього строку зазвичай починаються перші проблеми і дорогі ремонти, а гарантії вже немає.

Існує думка, що ера супернадійних машин закінчилася на початку 2000-х років. Але є останні з могікан, які не дають приводів замислюватися про зміну авто 10 і більше років. До речі, такі авто можна вважати вигідним придбанням не тільки тому, що вони вам довше прослужать — їх ціна на «вторинці» перевищує вартість менш вдалих «однокласників» в півтора рази і більше.

Ми зібрали список з 7 таких унікальних машин:

1. Audi TT
Ця модель випускалася німецькою компанією з 1998 року, але найбільш вдалим вважається друге покоління (2006-2014), особливо з повним приводом. У середньому, перший власник нової ТТ їздить на ній 9 років. І це відмінний показник.

2. Toyota 4Runner
Ця модель — досить утилітарний позашляховик на базі пікапа Hilux. У нинішньому поколінні випускається з 2009 року. Ці машини постійно знаходяться на топових позиціях у рейтингах надійності, тому не дивно, що на них їздять не менше 9 років до продажу. Адже для такого авто і пробіг в 300 тис. км. ще дитячий.

3. Toyota Avalon
Ще одна Тойота в нашому рейтингу. Не дарма ця марка завоювала в нашій країні таку популярність. Авалон — родич легендарної Камрі, відрізняється видатною надійністю і відмінним комфортом. Навіщо таку міняти? Ось і не змінюють їх на інше авто протягом 9 років.

4. Chevrolet Corvette
У Мережі можна знайти чимало критики щодо цих авто, але справжнім показником є те, скільки вони «живуть» у власників. А Корвети не особливо поспішають продавати навіть через 9 років. Їх техніка хоч і відрізняється спортивними налаштуваннями і високою потужністю силового агрегату, але конструкція досить стара і перевірена.

5. Ford Explorer
До появи останнього покоління, яке стало кросовером, Explorer був справжнім рамним позашляховиком. Саме ті машини ніхто не поспішає продавати — вони відрізняються вражаючою надійністю і «живучістю». Власники не розлучаються з такими Фордами по 9 років.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.