Дві моделі Volvo стали найкращими у своєму класі

Volvo S60 Plug-In Hybrid та розкішний позашляховик XC60 визнані "Найкращими"

0
1425

Два автомобілі Volvo були обрані Money.com як найкращі автомобілі 2023 року у відповідних сегментах. Розкішний компактний седан Volvo S60 Recharge був названий кращим гібридним автомобілем, що підключається, 2023 року за безпеку, а компактний позашляховик XC60 був обраний кращим розкішним кросовером 2023 року за характеристики.

Зібраний у США на заводі Volvo Cars в Ріджвіллі, Південна Кароліна, S60 Recharge являє собою гібридний електромобіль із п’ятьма пасажирами та потужністю 455 к.с., що підключається. S60 оснащений складною сенсорною платформою Advanced Driver Assistance Systems (ADAS) Volvo Cars – сучасною системою активної безпеки, що складається з безлічі радарів, камер і ультразвукових датчиків. Ця платформа дає змогу розробляти та розгортати системи активної безпеки, такі як виявлення інших учасників дорожнього руху, автоматичне гальмування та запобігання зіткненням. За допомогою функції Pilot Assist він також забезпечує м’яку підтримку водія, починаючи з місця і закінчуючи рухом по шосе.

Volvo XC60 пропонує повний набір функцій безпеки та технологій. Чи то інформаційно-розважальна система з вбудованими додатками та сервісами Google, чи то спокійна та збалансована обстановка в салоні з поєднанням високоякісних матеріалів у вишуканому скандинавському дизайні, чи то система Advanced Air Cleaner, що затримує до 95 відсотків небезпечних часток PM 2,5. не дивно, що XC60 історично був найпопулярнішою моделлю шведського автовиробника.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!