Volkswagen готує новий сімейний електромобіль

Анонсирован электрический Volkswagen Tourer на базе ID.7

0
265

Модельний ряд Volkswagen ID готується прийняти нового учасника, який стане шостою моделлю. Німецька фірма не так давно представила конкурента Tesla Model 3 у Шанхаї. Новий ID.7 надійде в продаж восени наступного року, спершу в єдиному виконанні, але протягом наступного року до нього приєднаються й інші версії.

Але комерційний шлях нового Volkswagen ID.7, коли поставки почнуться в першій половині 2024 року, буде не самотнім, оскільки німецька фірма підтвердила, що сімейний варіант дебютує практично в той самий час. Директор з продажу, маркетингу та післяпродажного обслуговування бренду з Вольфсбурга підтвердив, що серійна модель заснована на концепті Volkswagen ID.Space Vizzion стане реальністю.

Найзвичніший і найпрактичніший варіант кузова також буде першим на загальному ринку електромобілів від самого німецького бренду. Німецький автовиробник підтвердив те, що було секретом – що концепт-кар Volkswagen ID.VIZZION матеріалізується у вигляді серійної моделі всього через рік після того, що було спочатку заплановано.

“Сімейний автомобіль пропонуватиме неймовірну кількість місця всередині, а також у багажнику. І, звичайно ж, з таким великим запасом ходу, що робить його зручним для подорожей автомобілем та ідеальною бізнес-моделлю”, – йдеться у прес-релізі.

З естетичної точки зору він розділятиме дизайн седана аж до задніх дверей, де лінія даху почне плавно спускатися до більш похилих задніх дверей, що додасть спортивнішого вигляду в цій області. Задній багажник дасть змогу запропонувати покупцям об’єм, еквівалентний об’єму нового Passat і Arteon Shooting Brake, з тим самим дизайном, що і групи задніх ліхтарів седана.

Зміни не очікуються і в механічній частині – модель збереже свій новий потужний електродвигун, який видаватиме максимальну потужність 286 к.с., і його потужну батарею, що забезпечує автономність до 700 кілометрів.

Однак автомобіль може отримати нову назву. Попри те, що Variant є пріоритетним для німецького бренду, також розглядається нова назва, а саме “Tourer”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!