Новий Renault Duster 2023-2024 показаний на фоторендерах

0
118

Renault Duster нового покоління вперше показали на шпигунських знімках наприкінці березня 2023 року. Дизайнери порталу motor1.com вирішили створити власну візуалізацію румунського позашляховика, і в результаті вийшов яскравий автомобіль.

Цей Duster, вочевидь, базується на концепції Bigster і розділяє новий фірмовий дизайн бренду. На фоторендерах присутні більш рельєфні колісні арки, колеса більшого розміру та інші бампери. Ручки задніх дверцят сховані в стійці, а решітка радіатора спереду оснащена елементами підсвічування.

Завдяки архітектурі CMF-B новий Duster отримає більш місткий багажник і збільшений простір для пасажирів у салоні. Нова базова комплектація також дасть змогу встановити під капотом сучасні агрегати. Найімовірніше, це буде 1,3-літровий гібридний двигун від моделі Jogger.

На перших шпигунських фотографіях Duster уже в серійному кузові, а це свідчить про те, що офіційна прем’єра моделі відбудеться скоро – наприкінці 2023 року, а вихід на ринок – на початку наступного року.

До речі, концепт Bigster також отримає серійну версію, яка позиціонуватиметься на щабель вище Duster – як перша модель Dacia C-сегмента. Довжина позашляховика становитиме майже 4,6 метра.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!