Відомо ім’я нового флагмана Lexus

0
2291

Компанія Lexus зареєструвала в США права на індекс LQ, саме під ним буде проводитися новий флагманський кросовер компанії.

Кросовер Lexus LQ повинен з’явитися на світло в найближчі два-три роки, він змінить морально і технічно застарілий позашляховик LX. Новий кросовер запозичить стилістику у концепту Lexus LF-1 Limitless, який компанія показала в січні на автосалоні в Детройті.

Виглядом концепту займалася каліфорнійська студія компанії ToyotaCALTY. Саме вона зробила, наприклад, концепт FT-1, який в цьому році без великих змін переродиться в серійну Toyota Supra. Так, що, в принципі, по LF-Limitless можна судити про те, яким через років п’ять буде серійний кросовер Lexus.

Машина виконана у фірмовому стилі з добре-впізнаваною радіаторною решіткою «веретено», правда, тут вона досягла велетенських розмірів. У кросовера злегка спадає лінія даху, величезні колісні арки з 22-дюймовими колесами, замість даху – панорамний скляний верх, який візуально перетікає в скло задніх дверей.

Читайте також  Оновлений седан Camry вже можна купити у Японії

Інтер’єр був зроблений за принципом максимальної розкоші і комфорту для кожного пасажира. Навколо водія утворений своєрідний кокпіт, замість приладової панелі рідкокристалічний дисплей, все кнопки замінені на сенсорні екрани. У переднього пасажира більш «повітряний» оточення, налаштовує на розслаблений лад. Перед ногами пасажирів другого ряду гігантський запас простору, а до їхніх послуг індивідуальні монітори, за допомогою яких можна управляти клімат-контролем або мультимедійною системою.

ДЖЕРЕЛОmotorpage.ru
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.