Kia Sportage отримає «м’який» дизельний гібрид

Час читання: < 1 хв.
0

У компанії Kia є в гамі і гібриди і навіть електромобілі, а ось «м’якої» гібридної силової установки до теперішнього моменту не було. Але корейці розробили власну систему, яка отримала назву EcoDynamic +.

Першою моделлю, яка отримає його став кросовер Kia Sportage з дизельним двигуном. Силова установка включає в себе 10-кілловатний електромотор, який виконує роль стартера і генератора, а також батарею ємністю 0,46 кілловат-годину.

Електромотор встановлений безпосередньо на двигуні внутрішнього згоряння і з’єднується з коленвалом за допомогою зубчастого ременя. При прискореннях він допомагає турбодизелю, а при гальмуваннях перемикається в режим генератора і накопичує енергію. Також, якщо батарея повністю заряджена, ДВС може відключатися на ходу при уповільненні, а при натисканні на педаль газу він відновлює роботу.

«М’який» гібрид Kia, як і у більшості інших автовиробників, має 48-вольтів електросистему. Слідом за Sportage таку систему отримає новий Kia Ceed, а потім корейці мають намір адаптувати свою розробку для роботи в парі з бензиновим двигуном.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!