Aston Martin DB11 отримав нову топову версію

0
303

Флагманський купе Aston Martin DB11 на початку пропонувалося з двигуном V12 власної розробки компанії. За два роки британці продали 4200 таких машин, що є відмінним показником.

Але потім виробництво таких машин було згорнуто, а сьогодні DB11 доступний тільки з двигуном 510-сильним двигуном виробництва Mercedes-AMG. Втім, версія з V12 повернулася в спецверсії від відділення Aston Martin Racing, яке доводить свої версії на гоночних треках.

Потужність 5,2-літрового двигуна з подвійним турбонаддувом тут збільшили з 608 до 639 к.с. Були змінені настройки автоматичної коробки передач, а також AMR встановила на купе власну вихлопну систему, що дозволяє двигуну вільніше «видихати». Ну і заодно у неї більш красивий басовитий звук. Також інженери змінили налаштування підвіски з тим, щоб зробити рульове управління гострішим.

У Aston Martin DB11 AMR час розгону до «сотні» скоротилася на дві десятих секунди: 3,7 секунди проти 3,9 секунди у DB11 V12. Максимальна швидкість зросла з 322 до 334 км / ч.

Читайте також  У Мережі показали броньований BMW X7

Зовні спецверсію легко відрізнити по чорній решітці радіатора, фарам з чорною підкладкою і тонованим заднім ліхтарям. Салон оброблений шкірою і замшею.