Audi відмовилася від участі в Детройтському автосалоні

0
295

Компанія Audi друга після Mercedes-Benz оголосила про свою відмову від участі в автосалоні в Детройті в січні наступного року.

Але якщо в Штутгарті виправдали свою відмову тим, що їм просто нема чого везти в Детройт, то в Audi прямо заявили про те, що участь у виставці не виправдовує очікувань, обходиться занадто дорого і має низький маркетинговий ефект. При цьому в Audi не виключили свого повернення в Детройт в майбутньому.

В останні роки автосалон в Детройті конфліктує з виставкою споживчої електроніки CES, яка також проходить на початку року, але в Лас-Вегасі. Саме CES автовиробники вибирають в якості майданчика для презентації високотехнологічних розробок, електромобілів і перспективних технологій. З іншого боку Детройт “підтискає” лютневе мотор-шоу в Чікаго, участь в якому обходиться набагато дешевше.

Багато компаній в останні роки почали практику відмови від участі у всіх підряд найбільших виставках. Їх представники говорять про те, що прем’єри нових моделей на виставках помітно програють по ефективності окремих заходах, на яких вся увага журналістів зосереджено саме на конкретній моделі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.