Mazda CX-5 може залишити світовий ринок, незважаючи на високі продажі кросовера

0
191

Кросовер Mazda CX-5 став найпопулярнішим автомобілем японської марки за підсумками 2022 року. За цей період компанія продала понад 365 тисяч екземплярів цієї моделі. І це в умовах, коли Mazda прозвітувала про падіння обсягів реалізації. Понад те, цей кросовер показав кращі результати проти іншими продуктами марки. Але, згідно з інформацією, що надходить, Mazda CX-5 2023 року може стати останньою версією японської моделі.

За словами представників компанії, її керівництво не впевнене у майбутньому цього кросовера. Точніше вони заявили, що Mazda поки не розглядає варіанти з розробкою нового покоління кросовера. Але вони прямо не кажуть, що CX-5 згодом залишить світовий ринок. Нещодавно проведене оновлення продовжить термін служби кросовера щонайменше на 2 роки. У той же час, Mazda зараз доводиться вирішувати питання, пов’язані з внутрішньою конкуренцією, що виникла.

Японська компанія з недавнього часу почала просувати нову лінійку преміальних автомобілів. Одна з низ, кросовер Mazda CX-50, за габаритами і ціною практично можна порівняти з CX-5. Тобто обидва автомобілі можуть стати конкурентами один одного. Зважаючи на те, що Mazda робить ставку на нову лінійку, їй, можливо, доведеться відмовитися навіть від такого продукту, як CX-5, щоб збільшити продажі CX-50.

При цьому японська компанія продовжує випускати застарілі автомобілі, регулярно їх оновлюючи. Так, нещодавно було проведено плановий рестайлінг Mazda 2, яка вийшла ще 2014 року. Це свідчить про те, що японська компанія може й надалі трохи оновлювати поточний модельний ряд, поки на автомобілі є досить високий попит.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!