Головна Авто Volvo EX30 – електрична альтернатива MINI

Volvo EX30 – електрична альтернатива MINI

Компанія Volvo анонсувала випуск бюджетного електричного кросовера EX30

0
533

Після запуску флагмана EX90 Volvo розширить свій модельний ряд, випустивши новий, більш доступний електричний позашляховик. Швидше за все, він називатиметься EX30 .

Volvo опублікувала натяк на випуск маленької моделі, коли анонсувала EX90 ще листопаді. Темне зображення показало, що автомобіль матиме такий самий дизайн задньої частини, що і більший позашляховик, а також XC40 . Останні шпигунські знімки з Китаю, схоже, підтверджують розробку новинки. Очікується, що новинка матиме довжину близько 4,25 метра, що дозволить Volvo конкурувати з новим Hyundai Kona, а також майбутніми моделями MINI.

Технічна частина нового EX30 була розкрита раніше завдяки відродженому бренду Smart . Його перша модель № 1 використовує ту ж платформу – модульну повністю електричну архітектуру від материнської компанії Geely під назвою «Архітектура сталого розвитку» (SEA). В результаті очікується, що EX30 буде пропонуватися або як модель потужністю 268 л . з одним двигуном, встановленим ззаду, або як повнопривідний автомобіль потужністю близько 420 л.

Акумулятора Smart на  68 кВт/год буде достатньо для покупців EX30 , які будуть використовувати модель у місті, і це означатиме запас ходу близько 400 км. Він також пропонуватиме зарядку потужністю 150 кВт, що дозволить поповнити запас енергії з 10 до 80 відсотків менш як за півгодини.

Volvo , ймовірно, використовуватиме екологічні матеріали всередині і застосує інформаційно-розважальну систему Android Automotive від Google. Дебют новинки може відбутися до кінця 2023 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!


Дякуємо!

Тепер редактори знають.