Стало відомо, у кого з українців відбиратимуть водійські посвідчення

0
873

Із 6 лютого 2018 року набув чинності новий закон «Щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості за сплати аліментів» №2234-19, повідомляє AUTO.RIA.com.

Якщо людина, яка зобов’язана сплачувати аліменти, допустить накопичення заборгованості у розмірі, що перевищує суму таких виплат за 6 місяців, окрім направлення на «виконання суспільно-корисних робіт», до неї може бути застосовано тимчасове обмеження на право керування транспортними засобами. Також порушнику може бути відмовлено у праві виїзду за кордон, заборонено займатись полюванням та користуватись (за наявності відповідного дозволу) зброєю.

Якщо сісти за кермо під час дії тимчасового обмеження на право керування ТЗ – можна нарватися навіть на передбачене законом позбавлення водійських прав на строк від 3 до 6 місяців. Зняти таке обмеження можна лише після повного погашення заборгованості зі сплати аліментів.

Щодо введення обмеження на керування транспортними засобами є певні виключення: таке покарання не застосовуватиметься, якщо управління автомобілем є основним джерелом доходу боржника; якщо порушник є особою з інвалідністю першої або другої групи; у разі перебування боржника на військовій службі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.