Складено ТОП-5 найгірших двигунів в історії автопрому

Час читання: < 1 хв.
0

Не секрет, що двигун є основною частиною автомобіля, тому його недостатню якість і надійність обіцяють власнику моделі безлічю проблем. Журналісти автомобільних видань склали ТОП-5 двигунів, які свого часу прославилися як найпроблемніші.

На першій сходинці рейтингу розташувався трициліндровий мотор від компанії Mitsubishi, 1,2-літрова версія якого в свій час дісталася компактному Mitsubishi Mirage. Мотор, незважаючи на свою компактність, витрачав дуже багато палива і сильно вібрував, не відрізняючись при цьому винятковою потужністю.

Другий рядок рейтингу дісталася двигунів V8 компанії Cadillac, які випускалися на початку 1980-х років. Очікувалося, що електронне керування мотором, яке в залежності від навантаження активує і деактивує половину циліндрів, дозволить знизити витрату палива, але в 1980-х роках електроніка не зробила крок досить далеко для того, щоб забезпечити коректну роботу системи.

У 2015 році компанія Subaru випустила нові 2,0- і 2,5-літрові мотори, які споживали 500 мл мастила на кожні 1 000 км шляху. Розробники швидко врахували помилки і компенсували власникам всі витрати. Також до рейтингу увійшов 2,2-літровий мотор від Dodge Charger 1981, який ламався в 25% випадків, а також досить старий V8 від Jaguar, який буквально «закипав» від незначних навантажень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!