Tesla Model Y очолив рейтинг найбільш популярних автомобілів 2022 року

0
308
UPG
Незалежний рейтинг транспортних засобів на веб-сайті торгового майданчика показує, наскільки насправді є автомобілі американського виробництва американські.

На порталі Cars.com у вівторок був опублікований щорічний індекс американського виробництва за 2022 рік , в якому автомобілі оцінюються за тим, наскільки вони справді виготовлені в Америці. 

Згідно з індексом, заснованим на даних, зібраних у квітні та травні, 95 із 379 автомобілів, вироблених на автомобільному ринку США, потрапили до незалежного рейтингу. У рейтингу враховувалася зайнятість у виробництві порівняно з присутністю автовиробників, джерелами двигунів та трансмісій, місцями збирання та джерелами запчастин.

Дженніфер Ньюман, головний редактор Cars.com, торгового майданчика для покупки автомобілів, розповіла, що одним із головних висновків цьогорічного опитування було переважання Tesla у списку. Усі чотири автомобілі, вироблені Tesla, увійшли до десятки найкращих, а Model Y посіла перше місце.

“Це третій рік, коли Tesla бере участь у нашому індексі, і це також перший рік, коли всі чотири її автомобілі пройшли кваліфікацію для індексу”, – сказав Ньюман. “Було цікаво побачити Model Y на першому місці, Model 3 на [другому] і… [Model] X на п’ятому, а [Model] S на шостому”.

У Honda також чотири автомобілі потрапили в топ-10: Passport на 4-му місці, Ridgeline на 8-му, Odyssey на 9-му та Pilot на 10-му. Lincoln Corsair посів третє місце порівняно з 64-м у 2021 році. Jeep Cherokee зайняв сьоме місце.

General Motors, Honda, Toyota і Ford мали найбільшу кількість автомобілів, що потрапили в індекс, при цьому автомобілі GM становили 19% всіх включених моделей; Honda – 14%; Toyota – 12%; а Ford – 11%.

Cars.com також опитав більше 2000 споживачів минулого місяця та виявив 15-відсоткове збільшення занепокоєння про доступність при купівлі автомобіля у порівнянні з минулим роком. Опитування також показало 21-відсоткове збільшення кількості тих, хто цікавиться електромобілями і 22-відсоткове збільшення кількості споживачів, які сказали, що купівля автомобіля американського виробництва важлива для них.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.