Компанія Chery презентувала люксовий кросовер

Час читання: < 1 хв.
0

Китайська автомобільна марка Chery дозріла для того, щоб запустити власний преміальний бренд, який отримав назву Jetour. На відміну від інших марок, китайці вирішили під преміальним брендом випускати одночасно люксові і не дуже дорогі автомобілі. Бренд Jetour був представлений сьогодні, а щоб не бути голослівними, китайці презентували і перший люксовий кросовер. Модель отримала назву X70 і являє собою середньорозмірний паркетник.

Дизайн автомобіля стриманий, але для його оформлення китайці не пошкодували хромованих деталей. Крім базової модифікації також буде запропонований варіант X70S, який трохи відрізняється стилістично. Внутрішня начинка у автомобілів ідентична.

Кросовер побудований на новій модельній архітектурі, яка передбачає повністю незалежні підвіски. Габарити автомобіля 4720 мм в довжину, 1900 мм в ширину і 1695 мм у висоту. Салон автомобіля може бути як в шестимісному, так і в семимісному виконанні.

Лінійка моторів обмежується одним бензиновим силовим агрегатом з турбонаддувом об’ємом 1,5 літрів, який здатний генерувати до 149 «коней». В якості трансмісії використовується шестиступеневий «робот» з двома муфтами. Кросовер доступний в передньопривідною версії.

У найближчому майбутньому модельний ряд бренду Jetour планується поповнити трьома кроссоверами, трьома мінівенами і одним електрокаром.

джерело

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!