П’ять несправностей автомобіля, при яких його необхідно швидше позбавлятися

0
629

Існує безліч поломок та несправностей, будь-яка спроба ремонту може виявитися невиправдано складною та витратною.

У таких ситуаціях найкраще замінити машину повністю.

Про які саме «діагнози» йдеться?

1. “Аквамен”

Потрібно мати рідкісну невдачу, щоб примудритися викупати улюблений автомобіль у воді по бічні стекла. Втім, іноді для цього достатньо залишити машину на парковці під час опадів. Машина, всередину якої потрапила вода, зіткнеться згодом із цілим букетом поломок та несправностей, але найголовніше – вона почне швидко іржавіти. «Утопленників» на ринку не люблять, проте краще машину все-таки продати.

2. «Кульгава кобила»

Цікавий факт: повна вартість ремонту трансмісії автомобіля з масового сегмента з 10-річним віком у половині випадків перевищує ринкову вартість цього ж автомобіля. Тому у нас є чудова нагода подумати над тим, а чи не варто змінити транспортний засіб при появі подібних неполадок. З машинами з преміального сегмента справи ще гірші. Так, що робимо з машиною так само, як вчинив би будь-який ковбой, що поважає себе.

3. «Щось у грудях кольнуло»

Ще один вкрай дорогий у ремонті елемент – двигун автомобіля. Проблеми із силовим агрегатом можуть бути різні. Але немає нічого дорожчого, ніж капітальний ремонт двигуна. Якщо не пощастить, вартість всіх процедур може влітати майже в половину цінника автомобіля.

Зараз читають  Названо ТОП-10 електричних авто з найбільшим запасом ходу

4. «Криві ноги»

Якщо у когось криві ноги, це неважливо. Головне, щоб людина була гарною. Ось тільки для автомобілів подібне ставлення неправильне.

Машина з порушеною кузовною геометрією – це не улюблений автомобіль, а джерело нескінченних проблем. Найчастіше такої машини простіше позбутися.

5. «Гнила душа»

Достеменно не відомо, чи існує автомобільний Страшний суд, де Бог моторів і Диявол циліндрів оцінюють рівень розкладання кузова. Проте і тим, і іншим може побути сам господар. Іржа – це серйозна проблема. Якщо корозія носить локальний характер, то позбутися її можна.

Однак, якщо іржа вже перейшла в статус наскрізний через те, що була запущена або не виявлена ​​вчасно, то такій машині залишається одна дорога – в брухт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.