Для покупців нових машин рейтинги Euro NCAP є основним засобом для того, щоб оцінити рівень безпеки автомобіля. Цій незалежній організації дуже довіряють як автомобільні виробники, так і споживачі. Euro NCAP суворо випробовує нові автомобілі у власній лабораторній процедурі краш-тесту та оцінює їх у чотирьох критичних областях: захист дорослих пасажирів, захист дітей, захист пішоходів та асистенти з безпеки.
Видання CarBuyer оприлюднило добірку найбільш безпечних нових автомобілів, які продаються сьогодні. Ми в UaMotors готові ознайомити вас з деякими коментарями британців нижче.
фото: Euro NCAP
Стандартне обладнання безпеки на Fabia включає нагадування про пристібання ременів для передніх і задніх пасажирів, систему «попередження водія», яка визначає, чи сонний водій, і систему допомоги руху у смузі. Інші стандартні функції безпеки включають обмежувач швидкості та автономне екстренне гальмування (AEB).
Кожна Toyota Yaris Cross оснащена технологією Safety Sense від Toyota з такими функціями, як адаптивний круїз-контроль, оповіщення про сліпу зону, автономне екстрене гальмування, система допомоги руху в смузі та камера заднього виду. Субкомпактний кросовер також отримав максимальний рейтинг у тесті на бічний удар, що посприяло його високому рейтингу в цілому.
Чудовий результат як для пасажирських венів показав Volkswagen Caddy – адже він також отримав п’ятизірковий рейтинг. Як правило, маючи велику площу і незначну рельєфність бокових панелей кузова, такі «каблучки» не забезпечують таких же захисних властивостей, як інші авто. Технологія підтримки безпеки на цьому сімейному «пиріжку» включає нагадування про непристебнуті ремен, моніторинг втоми водія, допомогу в смузі руху та адаптивний круїз-контроль.
Останній Qashqai оснащений величезною кількістю стандартного обладнання безпеки, включаючи автономне екстренне гальмування, яке добре виявляє інших учасників дорожнього руху, включаючи пішоходів і велосипедистів. Він також має систему нагадування про пристібання ременів безпеки для всіх сидінь, попередження про втому водія, круїз-контроль, який автоматично показує місцеві обмеження швидкості. Euro NCAP високо оцінив ніссанівську систему допомоги руху у смузі, віддавши Кашкаю максимальну кількість балів у тестуванні.
Повністю електричний Volkswagen ID.4 оснащений такими зручними функціями, як світлова смуга під лобовим склом для попереджень і вказівок супутникової навігації, щоб не відволікати вашу увагу від дороги. Стандартні системи безпеки включають адаптивний круїз-контроль, міську систему екстреного гальмування, попередження про втому водія та адаптивне дальнє світло, яка автоматично зменшує світло фар, щоб уникнути засліплення інших учасників дорожнього руху.
Електрична Skoda Enyaq в стандартній комплектації оснащена багатьма технологіями безпеки, включаючи систему допомоги руху в смузі, систему екстреного гальмування, адаптивний круїз-контроль та задній парктронік. Хоча оцінка допоміжної системи безпеки Шкоди Еньяк була трохи знижена через відсутність стандартного монітора втоми водія, останню можна замовити як опцію.
Кросовер-електрокар BMW iX , який посів друге місце в категорії «Великі SUV», вразив на шляху до п’ятизіркового рейтингу. Система безпеки «активного капота» iX, яка розпізнає, коли попереду зненацька вискакує пішохід, автоматично піднімає капот, щоб пом’якшити удар, сприяла хорошій оцінці БМВ щодо захисту вразливих учасників дорожнього руху.
Ліфтбек Мерседес-Бенц EQS був кращим у своєму класі – як в Executive, так і в категорії Pure Electric – чистий електромобіль. Як флагманський електрокар Mercedes, EQS поставляється з широким набором найновіших засобів безпеки, включаючи «активний капот», який рухається вгору, щоб пом’якшити удари зненацька вибіглих пішоходів, і автономну систему екстреного гальмування, яка може виявляти велосипедистів, пішоходів чи інші транспортні засоби. .
Не дивно, що Polestar є №1 в такому рейтингу, враховуючи історію материнської компанії Volvo щодо інновацій безпеки. Polestar 2 використовує технологію допомоги водінню Volvo, яка має датчики для гальмування та керування автомобілем, що втратив контроль, у разі потенційного зіткнення з іншим учасником дорожнього руху.
Безпека була однозначно пріоритетом у дизайні Polestar 2, а батарея з алюмінію та сталі слугує для додаткового захисту у разі зіткнення. Шведський ліфтбек має тісний задній ряд і жорстку підвіску, але в цілому Polestar 2 є гідною альтернативою Tesla Model 3 .
Модельна гама Toyota включає чимало моделей в кузові пікап. Один із найпопулярніших автомобілів у цій…
На ринку старих авто є моделі, які не тільки користуються стабільним попитом, але й демонструють…
В офіційному акаунті Ілона Маска в соцмережі X з'явився відеоролик, де подробиці демонструє салон нового…
Коли холоди приходять, я завжди пам'ятаю про важливість захистити двигун і знизити його зношування через…
З 2019 року Škoda Auto виробляє батареї на своєму заводі у Млада-Болеславі. Спочатку вони призначалися…
До списку електричних кросоверів, які вирізняються своєю надійністю та високим ресурсом, увійшли автомобілі, доступні для…
Leave a Comment