Ferrari готує свій надзвичайно потужний автомобіль

0
456

Компанія Ferrari готує “заряджену” модифікацію суперкара 488 GTB, яка, можливо, отримає традиційне ім’я GTO (Gran Turismo Omologata). Модель стане найпотужнішим масовим автомобілем марки, оснащеним 8-циліндровим двигуном.

Новинка буде оснащуватися модернізованим варіантом двигуна, який встановлюється на гоночній модифікації Farrari 488 Challenge.

Таким чином суперкар отримає турбовану “вісімку” об’ємом 3,9 літра, яка зможе видавати близько 700 кінських сил. Сам двигун при цьому буде важити приблизно на 10% менше, ніж у звичайного 488-го.

Модифікація GTO отримає в конструкції найбільшу кількість карбону, ніж у будь-якій іншій машині Farrari. З вуглепластику виконають капот, обидва бампери, задній спойлер, а також приладову панель та центральний тунель. Завдяки новим елементам обваження кузова аеродинамічні показники машини покращаться на 20 відсотків.

Крім того, у суперкара буде полегшений інтер’єр, алюмінієві панелі підлоги, колісні диски, які легші за стандартні на 40%, шини Michelin Sport Cup 2, активний задній спойлер. Також у моделі, в порівнянні зі звичайним 488 GTB, зміняться настройки кермового управління та трансмісії.

Очікується, що прем’єра суперкара відбудеться в березні на моторшоу в Женеві.

Джерело: Ferrariphotopage

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!