Перші зображення купе і універсала Honda Accord

0
1275

Не секрет, що японська компанія Honda випускає модель Accord нового покоління тільки в кузові седан. Однак це не завадило незалежним дизайнерам створити цифрові проекти перспективного купе і універсалу Honda Accord.

Нагадаємо, седан Honda Accord нового покоління вже успішно продається на північноамериканському ринку. Те, що ви бачите на опублікованих фотографіях – це робота дизайнера Микити Аксьонова, який виклав зображення купе Honda Accord Coupe і універсала Honda Accord Wagon на ресурсі Behance.

За задумом автора, модель Honda Accord Wagon могла б нав’язати конкуренцію багатьом однокласникам і відрізнялася б «надзвичайною» практичністю. У свою чергу, 2-дверний автомобіль Honda Accord Coupe спрямований на молоде покоління, якому «до душі більш спортивні автомобілі».

На жаль, повторимося, раніше офіційні представники японського автогіганта заявили, що не розглядають випуск моделі Honda Accord в будь-якому іншому кузові, крім седана. Таким чином, купе і універсал Honda Accord Coupe і Honda Accord Wagon, очевидно, так і залишаться жити у віртуальному світі.

джерело

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!