Перші зображення купе і універсала Honda Accord

0
1162

Не секрет, що японська компанія Honda випускає модель Accord нового покоління тільки в кузові седан. Однак це не завадило незалежним дизайнерам створити цифрові проекти перспективного купе і універсалу Honda Accord.

Нагадаємо, седан Honda Accord нового покоління вже успішно продається на північноамериканському ринку. Те, що ви бачите на опублікованих фотографіях – це робота дизайнера Микити Аксьонова, який виклав зображення купе Honda Accord Coupe і універсала Honda Accord Wagon на ресурсі Behance.

За задумом автора, модель Honda Accord Wagon могла б нав’язати конкуренцію багатьом однокласникам і відрізнялася б «надзвичайною» практичністю. У свою чергу, 2-дверний автомобіль Honda Accord Coupe спрямований на молоде покоління, якому «до душі більш спортивні автомобілі».

Читайте також  Кросовер Volvo XC100 - відповідь новому BMW X7

На жаль, повторимося, раніше офіційні представники японського автогіганта заявили, що не розглядають випуск моделі Honda Accord в будь-якому іншому кузові, крім седана. Таким чином, купе і універсал Honda Accord Coupe і Honda Accord Wagon, очевидно, так і залишаться жити у віртуальному світі.

джерело

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.