З 2016 року в Україну активно приганяють американські вживані автомобілі. Машин з США у нас не так багато, як з Європи, але зменшений акцизний збір на імпорт робить свою справу. Також грає свою роль можливість купити авто в топовій комплектації і без серйозних ДТП. Справа в тому, що практично всі машини в США застраховані.
А страховим компаніям дешевше виплатити клієнту гроші, ніж займатися відновленням машини. Тому американець постарається швидше позбутися “битка” і купити новий транспорт. Саме такі машини відправляють на продаж з молотка, а у нас купують, відновлюють і продають. Але не все так просто.
Новини.LIVE перерахувало три типи машин, які ні в якому разі не можна приганяти з США.
“Потопельник”
Територія США постійно страждає від різних природних катаклізмів, включаючи повені і торнадо. Машину після затоплення чистять, сушать, провітрюють і продають. Вона може виглядати ідеальною і при цьому коштувати недорого. Однак, якщо висота води доходила до капота або була вище, покупка такого авто чревата великими і дорогими проблемами в майбутньому. Особливо, з електронікою і двигуном.
“Лялька”
Так зазвичай називають машину, яка потрапила в серйозне ДТП, а потім була відновлена, але лише зовні. Відрізнити таке авто від нормального буває складно навіть досвідченим водіям. Купувати подібний транспорт в жодному разі не можна. Крім того, що ця купа металобрухту буде постійно ламатися, в разі аварії ваші шанси на виживання наближаються до нуля.
З проблемним VIN-кодом
Дізнатися повну історію обслуговування і проблем з машиною з США можна по VIN-коду. Зробити це може будь-хто на сайтах СARFAX і AutoСheck. Саме з цієї причини недобросовісні продавці можуть підробити унікальний ідентифікаційний номер транспортного засобу. Або навмисне пошкодити його, замінити на неіснуючий і т.д. Якщо VIN-код вам не надають, з ним щось не так – відразу ж відмовтеся від покупки машини.