Кросовер Hyundai Tucson отримав нульовий рейтинг у тесті безпеки NCAP

0
53

Американська асоціація Latin NCAP перевірила безпеку кросовера Hyundai Tucson, провівши серію краш-тестів. Результати виявилися невтішними: автомобіль отримав нуль зірок із п’яти можливих. Йдеться про кросовер попереднього, четвертого покоління (TL): на ринку Латинської Америки досі представлена ​​дана машина.

Нагадаємо, протокол асоціації Latin NCAP має на увазі 3 види випробувань пасивної безпеки: фронтальний удар на швидкості 64 км/год з перекриттям 40%, бічний удар візком, який імітує інший легковий автомобіль (швидкість — 50 км/год, ширина деформованого модуля — 1500 мм) , а також бічний удар про стовп на швидкості, що дорівнює 29 км/год.

За результатами краш-тесту, Hyundai Tucson для ринку Латинської Америки виявився вкрай небезпечним: так, за фронтальними та бічними ударами автомобілю не вдалося заробити жодної зірки. Найнижчу оцінку він отримав за захист пасажирів-дітей. Причиною провалу кросовера є його здешевлення цього регіону. У базовому оснащенні моделі Hyundai Tucson є 2 передні подушки безпеки, а також відсутня система електронної стабілізації. Про жодні інтелектуальні електронні помічники не йдеться.

Зараз читають  Компанія Chery представила новий флагманський кросовер

Загалом, кросовер Tucson отримав непогані оцінки захисту дорослих при лобовому та боковому ударах, а також за захист від хлистових травм. Але відсутність бічних подушок безпеки не дозволило машині отримати більш високі оцінки.

В результаті безпеку передніх пасажирів оцінили на 51%, безпеку пішоходів — на 50%. За роботу систем кросовер отримав 7%, а за безпеку дітей-пасажирів лише 4%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.