Нам по кишені! Презентували розкішний, але недорогий кросовер

0
506

У квітні на Шанхайському автосалоні дебютує в другому поколінні гібридного кросовера BYD Tang, зовнішність якого повинна сподобатися європейцям.

Кросовер першого покоління з’явився на світ влітку 2015 року та був подальшим розвитком BYD S6 зразка 2011 року. Який, в свою чергу, був нічим іншим, як піратською копією Lexus RX другого покоління! Правда, Toyota не зважилася пред’являти претензії BYD, прекрасно знаючи, що судитися з китайськими автовиробниками – собі дорожче, пише Автоблог.

В даний час компанія BYD позиціонує себе як солідного автовиробника, а тому рішуче відмовилася від крадіжки чужої інтелектуальної власності. Більше того, китайці запросили на посаду шеф-дизайнера Вольфганга Еггера, який раніше працював на Alfa Romeo і Audi, а тепер відповідає за дизайн нових моделей BYD.

Кросовер другого покоління в порівнянні з попередником став більший: довжина – 4870 мм, ширина – 1950 мм, висота – 1725 мм, колісна база – 2820 мм. А ось що стосується силової установки, то вона залишиться колишньою: турбований дволітровий бензиновий двигун потужністю 205 к.с. (320 Н ∙ м), разом з яким будуть працювати два електродвигуни.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!