Авто

Представлені перші рендери нового електричного кросовера Nissan Leaf

Популярний нісанівський електрокар збираються представити у вигляді кросовера. І незалежні дизайнери показали, як міг би мати такий батарейний паркетник.

Компанія Nissan не приховує, що на зміну легендарному електричному хетчбеку Leaf прийде новий кросовер. Випуском новинки займеться завод марки у Сандерленді.

Причому, перш ніж там пропишеться новий паркетник, автовиробник інвестував у модернізацію підприємства близько 1 мільярда фунтів стерлінгів. Батареї для нового електрокросу постачатиме новий завод, який зараз будується по сусідству.

У плані дизайну новий кросовер Nissan Leaf багато чого запозичить у електричного паркетника Ariya.

Марка вже встигла поділитись тизерами новинки. Завдяки цим ескізам ми знаємо, що наступник Leaf отримає дорожній просвіт, що підріс, і купеподібну лінію даху з різко нахиленими багажними дверцятами.

Причому поки що марка не конкретизувала, чи буде новий кросовер продаватися паралельно з хетчбеком або замінить його. Також не відомо, чи новинка отримає інше ім’я.

А ось платформу майбутньому електрокросу пророкують нову. Це архітектура CMF-EV альянсу Renault-Nissan, що створювалася спеціально для електрокарів. Першим нову платформу випробуватиме Renault Megane E-Tech Electric, чиї продажі стартують на початку 2022 року.

Миськів Роман

Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Опублікував
Миськів Роман

Останні записи

Поліцейський пояснив, які авто зупиняють найчастіше та чому

Деякі автомобілі інспектори зупиняють частіше, ніж інші, і водії часто запитують, чи можна цього уникнути.…

10.12.2025

ЄС готує дешеві електромобілі без зайвих опцій

У ЄС можуть з'явитися недорогі електромобілі без частини обов'язкових систем безпеки. Чиновники розглядають таку ідею,…

10.12.2025

Названо спосіб, який прискорить прогрівання будь-якого двигуна

Взимку важливо швидко прогріти двигун і салон. Піч прогріває авто завдяки теплу, яке з'являється в…

09.12.2025

Що робити, якщо поліція зупинила автомобіль без підстав

Зупинка автомобіля поліцейським має відбуватися лише за законом, а не за власним бажанням інспектора. Стаття…

09.12.2025

Toyota показала електричний кросовер bZ4X 2026 року

Toyota продовжує робити ставку на гібридні технології, хоча не відстає від китайських виробників, які вже…

09.12.2025

На ЗСУ передали п’ять нових Renault Duster для розвідки

Гостомельська громада передала армії п'ять нових кросоверів, куплених за кошти селищної військової адміністрації. Машини отримав…

09.12.2025