5 найдоступніших кросоверів на ринку України

Час читання: 3 хв.
0

Українські реалії змушують автомобілістів все частіше замислюватися про покупку автомобіля зі збільшеним кліренсом і підвищеною прохідністю. Якість дорожнього покриття в Україні залишає бажати кращого, і якщо в великих містах ями найчастіше зустрічаються на другорядних дорогах, то в провінції навіть центральні вулиці іноді представляють для автомобіля справжнє випробування на міцність. Підвіска легковиків зовсім не розрахована на їзду по пересіченій місцевості, тому водіям доводиться набагато частіше проводити техобслуговування, а це додаткові фінансові витрати, – пише Новини і факти.

Інша справа кросовери, які не настільки вимогливі до якості дорожнього покриття. Не зупиняє українців від покупки SUV навіть пристойна витрата палива, хоча необхідно визнати, що деякі сучасні кросовери спалюють менше палива, ніж старі седани з великим пробігом.

Одним з найістотніших недоліків кросоверів є вельми висока їх вартість. Що ж робити, якщо бюджет для покупки автомобіля обмежений, а дуже хочеться їздити саме на паркетнику? Ми постаралися зробити вибірку найдоступніших кросоверів, які в даний час можна придбати на первинному автомобільному ринку України.

Першим в списку стоїть китайський компактний кросовер Great Wall Haval M4. Вартість автомобіля в комплектації Comfort складає $ 10 700. За ці гроші покупець отримує кросовер з 94-сильним бензиновим двигуном об’ємом 1,5 літра, який працює в сукупності з механічною 5-ступінчастою трансмісією. Набір опцій, як і в більшості китайських автомобілів вражає. За $ 11 200 покупець може придбати кросовер в комплектації Luxury, який оснащується 6-діапазонним “автоматом” і додатковими опціями.

Слідом за ним йде добре відомий «китаєць» Chery Tiggo 2. У комплектації Comfort кросовер обійдеться українському покупцеві в $ 11 500. Автомобіль оснащений 1,5-літровим бензиновим двигуном віддачею 105 «коней», який працює в сукупності з 5-ступінчастою «механікою».

На третій позиції опинився ще один кроссовер з Піднебесної Jac S2. У комплектації Intelligent з бензиновим двигуном об’ємом 1,5 літра і потужністю 113 к.с., який працює в парі з механічною коробкою на 5 ступенів, кросовер обійдеться українському покупцеві в $ 11 800.

Четверте місце зайняв його побратим Jac S3. У комплектації Intelligent з 118-сильним 1,6-літровим бензиновим мотором і шестиступінчастою “механікою” автомобіль коштує $ 13 300. За версію кросовера з 1,5-літровим двигуном потужністю 113 «коней» і варіатором доведеться заплатити $ 13 800.

На п’ятій позиції опинився добре відомий компактний японський кросовер Nissan Juke. На даний момент автомобіль в базовій комплектації з 94-сильним бензиновим двигуном об’ємом 1,6 літра і механічною 5-ступінчастою трансмісією коштує $ 13 300.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.