Бензинові і дизельні авто планують заборонити

Час читання: < 1 хв.
0

Американський штат Каліфорнія може заборонити бензинові та дизельні автомобілі з 2040 року. Відповідний законопроект подав член Законодавчих зборів Каліфорнії Філ Тінг.

«Акт про чисті автомобілі» (саме так названий документ) пропонує заборонити з 1 січня 2040 року реєстрацію нових автомобілів, у яких вихлоп містить шкідливі речовини. Проект закону поширюється на транспортні засоби вагою до 4,5 тонн.

Якщо акт візьмуть, то в Каліфорнії через 22 роки будуть дозволені виключно електромобілі і авто з водневими паливними комірками. Оскільки шкідливі викиди заборонені в будь-якому режимі роботи авто, то гібриди також підпадають під заборону.

Автор законопроекту пояснив, що авто з ДВЗ відповідальні за 40% шкідливих викидів в Каліфорнії. Крім того, Філ Тінг підкреслив, що штат завжди був в авангарді екологічних ініціатив.

Нагадаємо, з подібними пропозиціями в останні роки виступають політики з різних куточків світу. Зокрема, авто з ДВЗ до 2030 року заборонять Нідерланди, також про таку можливість говорять у Франції, Німеччині та Великобританії.

джерело

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.