Як українців обманюють при продажі б/у авто з Німеччини

0
244

В Україні існують думку, що в Німеччині продають тільки чесні б / у авто. Однак насправді це міф. Німецька педантичність і законослухняність розчиняється в повітрі, як тільки справа доходить до продажу машин, пише АвтоПортал.

Насправді серед німців шахрайство з показниками одометра також поширене, як і в Україні. Великий пробіг відлякує потенційних покупців і знижує вартість машини. У ФРН немає загальнодоступних баз даних пробігу автомобілів, і місцеві продавці охоче цим користується – особливо в тих випадках, коли авто має «піти» за кордон. Так що досить часто, ще до того, як машина поїдемо до нового власника в іншу країну, її пробіг повертають до «чарівної» для майбутнього покупця цифри в 140-170 000 кілометрів. Звичайну «скручування» проводять безпосередньо перед перетином кордону.

За оцінками німецьких експертів, скручений пробіг на вторинному ринку мають близько 1/3 автомобілів, а середня вартість машини завищена на 3 000 євро. Передбачуваний збиток клієнтам в результаті невиправданого ціноутворення оцінюється в 6-7 мільярдів євро в рік. Німецький автоклуб ADAC неодноразово закликав до змін як в правилах, так і в рішеннях, які використовуються виробниками, які поклали б край цій практиці. В наш час з технічної точки зору вирішити проблему «скруток» не є незбагненною завданням, проте поки справа не рушила з мертвої точки.

Цікаві дані надає одна компанія, яка спеціалізується на діагностичних додатках, за допомогою яких можна не тільки перевірити робочі параметри автомобіля або прочитати коди помилок в автомобілі, але і дізнатися реальний пробіг машини.

Це програмне забезпечення порівнює свідчення пробігу з іншими параметрами, що зберігаються в різних електронних модулях автомобіля, таких як кількість годин роботи двигуна або записи так званого зависання кадру (дані про обставини, при яких код помилки зберігається в пам’ять контролера).

Так, ось, на основі тестів, проведених користувачами одного з програмних забезпечень, серед іншого було виявлено, що шахрайство з показниками одометра найчастіше зустрічаються в автомобілях Mercedes, BMW, Toyota і Volkswagen.

Зокрема, маніпуляції були виявлені у:

  • 14,0% автомобілів Mercedes
  • 9,4% автомобілів BMW
  • 8,4% автомобілів Toyota
  • 7,2% автомобілів VW
  • 5,6% автомобілів Porsche.

На скільки було скинуто пробіг?

  • 34%: від 40 до 60 тис. Км
  • 28%: від 20 до 40 тис. Км
  • 17%: від 60 до 80 тис. Км
  • 18%: понад 80 000 км.

Однак слід зазначити, що програми не здатні виявляти скручений пробіг, якщо роботу проводили профі, які використовують сучасне обладнання і прекрасно знають, в яких модулях знаходяться параметри, що дозволяють встановити істинний пробіг.

Купуючи б / у авто з Німеччини не потрібно сподіватися на те, що це буде ідеальна машина з чесної історією. Абсолютно будь-яку «залізну конячку» з пробіг обов’язково потрібно перевіряти перед здійсненням операції.

Зараз читають  Новий футуристичний кросовер Chery Omoda 5 зацікавив шанувальників у всьому світі - фото

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.