Авто

Dacia презентувала новий логотип і фірмовий стиль для своїх автомобілів

На зміну колишньої емблемі у вигляді щита прийшли незграбні заголовні букви «DACIA». Нова емблема просто читає DC в дивно приємною симетричною манері. Як не дивно, ми бачимо їх не в перший раз: нова емблема з’явилася на решітці з підсвічуванням концепт-кара Bigster ще в січні 2021 року. Оновлений логотип був присутній на бічних порогах.

Призначений для користувача шрифт має футуристичний і майже науково-фантастичний вид з геометричними лініями і спрощеними літерами. Зелений колір є натяком на близькість бренду до природи. Це особливо актуально для позашляховиків, таких як Duster. Другорядними квітами будуть «землистий» темний хакі, теракотовий і пісочний, а також більш “технологічні” яскраво-оранжевий і зелений.

Dacia хоче, щоб новий логотип випромінював надійність і стабільність. Його спрощений характер говорить про те, що цей бренд орієнтований на найголовніше.

Повернемося до румунського автовиробника, його основна філософія – бути брендом з співвідношенням ціни і якості. Це стосується не тільки нинішнього модельного ряду Sandero, Sandero Stepway, Logan і Duster, а й нового суперміні Dacia Spring, одного з найдоступніших електромобілів в світі.

Новий фірмовий стиль з червня з’явився на сайтах, рекламі і брошурах, присвячених конкретним брендам, а на початку 2022 року з’являться дилерські центри, а в другій половині 2022 року автомобілі отримають новий логотип і емблему. Перша модель з новою емблемою буде представлена в другій половині 2022 року. Це може бути новий C-SUV від Dacia, анонсований концепт-каром Bigster.

Скарбик Павло

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: Dacia

Останні записи

Топ-4 причини, через які кузов нового автомобіля покривається іржею

Навіть новий автомобіль не застрахований від появи корозії. Кузов сяє, фарба рівна, всі деталі на…

25.10.2025

Нова BMW 3 серія 2026 показана на рендерах

Німецький автоконцерн готує нове покоління BMW 3 серії одразу в двох варіантах, і нещодавно ми…

25.10.2025

Skoda Superb TDI показала витрату 2,61 л/100 км на рекордному пробігу

Польський гонщик Міко Марчик, чемпіон Європи з ралі 2025 року, встановив унікальний рекорд, проїхавши 2831…

25.10.2025

Audi SQ9 готова кинути виклик BMW X7: перші фото

Незабаром Audi планує випустити свій новий флагманський кросовер Q9, який вже проходить активні випробування на…

25.10.2025

Чому важливо прогрівати двигун перед поїздкою

Перед поїздкою двигун автомобіля обов'язково варто прогріти, і на це є вагомі причини. Як пояснює…

25.10.2025

Електричний Mercedes CLA 2025 отримав найвищу оцінку в історії німецьких тестів

Новий електричний Mercedes-Benz CLA 350 4Matic EQ 2025 року досяг видатного результату в тестах німецького…

25.10.2025