Ford розробив унікальну технологію нічного освітлення

0
8999

В області технологій у інженерів Ford є чимало відкритих фронтів. Американська компанія працює над підвищенням безпеки пасажирів на своїх моделях. Одна з нових систем – це система автономного водіння «Blue Cruise». Але вони також працюють над новою системою освітлення, інтелектуальними фарами.

Система, здатна адаптуватися до умов маршруту і представляє собою важливий крок вперед в нічному водінні, заснована на даних кожного маршруту, введених в навігаційну систему в режимі реального часу – це плюс безпеки. Система має потужне програмне забезпечення і алгоритм, який детально аналізує інформацію про маршрут, геометрії дороги, орографії і даних, отриманих за допомогою інфрачервоної камери, адаптуючи потужність світлових променів і направляючи світло на кожну криву. Її доповнює помічник, який автоматично перемикає ближнє світло на дальнє світло.

Таким чином, водій матиме освітлену криву, ухили або перехрестя задовго до того, як він зіткнеться з ними. Система також готова до висвітлення, коли передача даних про розташування недоступна. У цьому випадку інформація від інфрачервоної камери додається до інформації про вугілля повороту для регулювання променів. Тобто, система буде підтримувати найкраще можливе освітлення, поки не відновиться сигнал GPS.

Фахівці бренду розробили систему у віртуальному симуляторі, що відтворює реальні умови водіння в нічний час, з розрахунком правильного відображення фар. Це нововведення дуже скоро з’явиться на серійних моделях американського бренду, хоча на даний момент терміни не вказані.

Читайте також  Ford показала новий Focus 2022 року (ФОТО)

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.