Компанія Geely випустить конкурента Tesla Semi

Час читання: < 1 хв.
0

Виробник комерційної техніки Farizon Auto, що входить до складу Zhejiang Geely Holding Group, в середині 2021-го представить електричний магістральний тягач, який буде конкурувати з Tesla Semi. Рендерні зображення машини були опубліковані в Twitter автомобільним журналістом Грегом Кейбл.

За словами Кейбла, зображення машини з внутрішнім індексом AD21 їм були отримані від одного з постачальників автомобільних компонентів. Тягач розроблений з урахуванням вимог європейських клієнтів і буде представлений в середині 2021-го. Продажі AD21 під брендом Farizon повинні стартувати до кінця нинішнього року. Технічні характеристики поки не повідомляються.

Правда, відомо, що AD21 отримає багатомоторну установку – Tesla Semi , наприклад, оснащеними 4 електричними силовими модулями. До того ж, тягач буде підтримувати «гарячу» заміну батареї. На зображеннях видно повністю закрита панелями платформа з «сідлом», а значить AD21  зможе похвалитися непоганим коефіцієнтом опору повітрю.

Футуристичний тягач стане флагманом лінійки Farizon , в якій вже є кілька моделей. Наприклад, магістральний тягач M100 , який використовує в якості палива метиловий спирт. Робочий об’єм його метаноловому 460-сильного движка – 12,54 літра.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!