Які автобренди найбільше радують власників

0
445

Американське видання Consumer Reports опублікувало результати дослідження задоволеності автовласників своїми транспортними засобами. Воно показало, автомобілями яких марок водії задоволені, а від яких хотіли б скоріше позбутися.

Consumer Reports запитало у автовласників, купили б вони свою машину знову, якби була така можливість. Відповіді відсортували по маркам автомобілів і на їх основі сформували рейтинг за середнім показником задоволеності для модельного ряду.

У числі критеріїв, за якими респонденти виставляли оцінку автомобілів, задоволення від водіння, комфорт (рівень шуму і плавність ходу), робота електроніки, місткість місць для зберігання в салоні і відповідність ціни очікуванням. Статистика охоплює власників 369 тисяч автомобілів – в основному, 2018-2020 модельних років, а також «декількох автомобілів 2021 м.р.».

Список очолили Tesla, Lincoln та Ram. Більшість власників автомобілів цих марок заявили, що купили б свій автомобіль ще раз, в основному, за комфортабельність і задоволення від водіння. При цьому Tesla і Lincoln отримали «трійки» за п’ятибальною шкалою за електроніку. У числі аутсайдерів опинилися Cadillac, Nissan і Infiniti. Власники Infiniti поскаржилися на електроніку і вказали, що автомобілі даної марки невиправдано дорогі.

Рейтинг брендів

 1. Tesla
 2. Lincoln
 3. Ram
 4. Chrysler
 5. Subaru
 6. Hyundai
 7. Porsche
 8. Dodge
 9. Mazda
 10. Toyota
 11. Kia
 12. MINI
 13. BMW
 14. Ford
 15. Audi
 16. Honda
 17. Volvo
 18. Volkswagen
 19. Lexus
 20. Jeep
 21. GMC
 22. Chevrolet
 23. Mercedes-Benz
 24. Buick
 25. Cadillac
 26. Nissan
 27. Infiniti

Покупці автомобілів можуть використовувати цю інформацію, щоб зробити більш усвідомлений вибір при виборі моделі 2021 року відзначили автори дослідження.

Читайте також  Названі найнадійніші кросовери в віці до п'яти років
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.