Найпопулярніший в Україні електрокар отримав ювілейну спецверсію (ФОТО)

Час читання: < 1 хв.
0

Nissan Leaf, який займає 1-е місце по реалізації серед електричних авто в Україні, обзавівся ювілейної спеціальною версією – Leaf10. За 10 років існування на автомобільному ринку модель розійшлася в кількості півмільйона машин.

Тільки за 2020 й в європейських країнах і США продали 31 177 і 9 564 одиниць авто відповідно, а в Україні Leaf став найпопулярнішим.

Що ж стосується спеціальної версії Leaf10 , то її відмінна риса – візерунок Kumiko на чорному глянсовому даху, корпусах зовнішніх дзеркал і двері багажника. В іншому ж Leaf10 копіює стандартну модель в найдорожчій комплектації, оснащену системою ProPilot. Початок продажів запланований на лютий, однак в Україні новинку чекати не варто.

У рух Nissan Leaf10 призводить електродвижок потужністю 150 сил, який живить батарея ємністю 40 кіловат-годин. На одному заряді машина проїжджає 270 км по циклу WLTP, розганяється з 0 до 100 км / год за 7,9 секунди, а максимальна швидкість обмежена на позначці 144 км / г.

Також є більш потужна модифікація Leaf з 217-сильною установкою, якій потрібно на розгін з 0 до 100 км / год всього 6,9 секунд. Такий електрокар здатний розвинути максимальну швидкість в 157 км / г.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!