Найбільший Renault Duster показали на перших зображеннях

0
880

Масштабний стратегічний план розвитку Renaulution, анонсований компанією Рено, торкнувся і дочірньої марки Dacia. В його рамках румунський бюджетний бренд випустить п’ять нових моделей. Перший з них уже представлений. Йдеться про великий кросовер Dacia Bigster, який розсекретили зовсім недавно. Він стане флагманом марки і складе конкуренцію Skoda Kodiaq і Nissan X-Trail, але тільки по комфорту, а не за ціною. Адже компанія не має наміру залишати бюджетний сегмент.

Представлений концепт отримав досить футуристичну зовнішність, яка абсолютно нехарактерна для Dacia і раніше не була реалізована ні на одній моделі марки. Однак, як показує практика, по шляху до конвеєра більшість новинок втрачають зайвий лиск і набувають більш скромні риси. Керуючись цим фактом, дизайнери студії KDesign створили зображення серійної версії майбутнього кросовера. Як і очікувалося, вона стала набагато скромніше. У мережі цю «розробку» вже охрестили великим Renault Duster.

Машина отримала характерну решітку, яка плавно перетікає в тонкі світлодіодні фари, знайомий і раніше Рено Дастер бампер з протитуманними фарами, широкі колісні арки з пластиковою обробкою і громіздку облицювання по периметру. У задній частині можна відзначити стильні світлодіодні ліхтарі, які розтягнулися до самого даху, і фактурний спойлер на п’ятій двері. Загальний вигляд моделі вийшов більш агресивним, ніж у концепту. Відзначимо, що світлотехніку дизайнери запозичили у Volvo XC40.

В даний час про серійну новинку практично нічого не відомо. За словами виробника, вона буде базуватися на платформі CMF-B, на якій також засновані поточні Renault Logan і Sandero, і досягне в довжину 4600 мм. В якості силового агрегату виступить гібридна установка. Також можлива модифікація, яка буде працювати на зрідженому газі.

Читайте також  Новий Renault Duster показав високий рівень безпеки