Компанія Toyota почне прийом замовлень на новий Land Cruiser 300 в березні

0
262

Як повідомляло раніше видання speedme.ru, офіційна презентація нового покоління позашляховика Toyota Land Cruiser відбудеться 1 серпня 2021 року. Тепер стало відомо, коли новинка буде доступна до замовлення. Згідно з інформацією японського журналу BestCarWeb, який посилається на місцевого дилера, що журнали замовлень будуть відкриті в кінці березня 2021 року, в той час як офіційного анонса і детальної інформації слід чекати ближче до кінця весни.

Джерело підтвердило, що Land Cruiser 300 буде побудований на новій платформі, заснованої на архітектурі TNGA. Позашляховик позбудеться 4,8-літрового двигуна V8 на користь «турбошістки» об’ємом 3,5 літра. Крім того, моторна гамма поповниться 3,3-літровим турбодизелем. У перспективі бензиновий V6 обзаведеться гібридною технологією, необхідність в якій пов’язана, з посиленням екологічних стандартів до 2030 року. Тим часом, LC300 збереже систему повного приводу, а мотори будуть поєднуватися з 6-ступінчастою АКПП.

За попередньою інформацією, вартість Toyota Land Cruiser 300 виявиться на 500 000 ієн (150 тис гривень) вище, ніж в даний час дилери просять за поточну версію Land Cruiser 200. 

Читайте також  Компанія Ford готує дилерів до електрокарів