З’явилися перші зображення нового Subaru Outback

0
492

Нинішнє шосте покоління Subaru Outback дебютувало навесні 2019 року. Тепер же японський автовиробник готує оновлену версію моделі, про що свідчать шпигунські фотографії прототипу новинки під час тестів. На основі цих знімків незалежні дизайнери представили рендери оновленого Subaru Outback .

Судячи з представлених рендерів зображень, нова модель Subaru Outback отримає іншу радіаторну решітку зі структурою у вигляді сот, іншу декоративну накладку, на якій встановлять овальні логотип марки, а також модернізований передній бампер з 6-точковими «протитуманними фарами». На кормі автомобіля з’явиться змінений задній бампер.

Точних даних щодо силової гами нового Subaru Outback поки немає. Найімовірніше, моделі дістануться мотори від його попередника. Мова йде про 2,5-літровий атмосферний двигун, який видає 185 к.с., і наддувного 2,4-літрового агрегату потужністю 264 к.с. Обидва варіанти автомобіля комплектуються повним приводом і варіаторною трансмісією. Дебют оновленої моделі Subaru Outback має відбутися протягом нинішнього року.

Читайте також  Розкрито дата дебюту нової версії Porsche 911