Представлені перші зображення оновленої Audi A8

0
700

Нова модель повинна обзавестися переглянутими радіаторними гратами з оригінальним малюнком, фарами нової Г-подібної форми, 4-вугільними світлодіодними елементами у верхній області вздовж кромки капота і допрацьованим переднім бампером, який отримає змінену форму бічних елементів.

Бічна частина новинки залишиться колишньою, в свою чергу, на кормі очікується поява нових ліхтарів з іншими світлодіодними сегментами в центральній області і вузькими світлодіодними смугами.

Передбачається, що топовий седан збереже широку лінійку двигунів, в той же час стане більше гібридних версій. Новинка може стати останньою моделлю німецького бренду, яка отримає 6,0-літровий мотор W12. Що стосується дати прем’єри оновленої моделі, то вона повинна дебютувати в протягом нинішнього року.

Читайте також  Названо кращі авто для зимової погоди: легко впораються з поїздкою по льоду і снігу

Крім цього деякий час тому повідомлялося, що німецька корпорація Audi хоче повністю перейти на електрокари в найближчі 10 – 15 років. Таким чином, такий кардинальний перехід німецького автовиробника буде поступовим.

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.