Український дизайнер розробив новий «Запорожець»

1
2359

У Мережі з’явилися знімки авторського концепту “переродженого” ЗАЗ-965 “Запорожець”. Автору вдалося зберегти дух і концепцію легендарного українського автомобіля.

Український дизайнер Роман Прядько представив громадськості оновлену легенду під назвою ZAZ-965 NEWera. Слова автора про бажання зберегти спадкоємність в дизайні підтвердилися на ділі. Автомобіль дійсно дуже схожий на радянський “Запорожець”.

Дводверний кузов, круглі фари, “зябра” повітрозабірників на задніх крилах, своєрідний дизайн передньої частини – все це покликане відсилати до дітища “ЗАЗ” шістдесятих років минулого століття. За задумом автора, двигун – традиційний ДВЗ або електромотор повинен розташовуватися спереду. З приводу того, на які колеса буде здійснений привід, інформації поки немає.

Читайте також  Назвали самые надежные двигатели и автомобили современности

Інтер’єр салону і всю ергономіку Прядько розробив з нуля. Знайти тут подібності з попередником практично неможливо. Проте, дизайн салону добре вписується в загальну концепцію компактного сучасного автомобіля.

1 коментар

  1. Такой дизайн разве что для мультфильмов! Был такой мультфильм ,,Тачки,, Автор насмотрелся его в детстве и реализовал модель для сдедующей серии!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.