Авто

Батарею Tesla Model 3 збільшили до 82 кВт*год

Share

Компанія Tesla збільшила об’єм батареї Tesla Model 3 Long Range до 82 кВт*год. Це пояснює збільшення запасу ходу (до 565 км за циклом EPA), про яке було оголошено раніше.

Таким чином, приріст склав 7 кВт*год, оскільки раніше батарея була розрахована на 75 кіловат-годин. Як пише Electrek, таке збільшення об’єму відбулося завдяки новим акумуляторним елементам, які Panasonic виробляє для Tesla: при тих же розмірах вони дозволяють зберігати більше енергії. Водночас варто зауважити, що йдеться саме про модернізовані “старі” акумулятори типу 2170, а не про принципово нові 4680 – їхнє виробництво стартує лише в наступному році.

У ЗМІ також стверджують, що після модернізації батарея може підтримувати більшу вхідну потужність, в результаті чого час заряджання електрокара на суперчарджері має скоротитись. Втім, підтвердження цієї інформації поки немає.

Зазначимо, що свого часу Tesla офіційно перестала вказувати об’єм своїх батарей, роблячи акцент виключно на запасі ходу. Однак відповідні дані можна знайти в різній технічній документації виробника, яку іноді “зливають” в мережу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Миськів Роман

Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.

Опублікував
Миськів Роман

Останні записи

В Україну продають новий універсал Volkswagen Passat B9

Новий універсал Volkswagen Passat B9 став більшим і просторішим, а його багажник тепер вміщує 690…

19.02.2025

Hyundai представила перший електричний кросовер для бездоріжжя

Hyundai представив нову версію Ioniq 5 XRT 2025, орієнтовану на легку бездоріжжя. Кросовер отримав збільшений…

19.02.2025

Xiaomi SU7 Ultra перевершив Porsche Taycan

Компанія Porsche оголосила про рекорд на Шанхайському автодромі в жовтні 2024 року. За даними Xiaomi,…

19.02.2025

Де в Україні заборонено мити та ремонтувати автомобілі

В Україні багато водіїв звикли самостійно мити, обслуговувати або ремонтувати свої авто у дворах будинків…

19.02.2025

Компанії Toyota та LG планують спільно випускати батареї на електрокари

Toyota робить черговий крок у бік масштабної електрифікації, оголосивши про партнерство із LG Energy Solution…

19.02.2025

Експерти пояснили, чи варто мити авто взимку

Зимове миття машини - це не тільки питання чистоти, але й важливий захід захисту кузова…

19.02.2025