Автоексперти розповіли про спосіб відрізнити позашляховик від кросовера

Автоексперти поділилися рядом ознак, які відрізняють позашляховик від кросовера. Відразу зауважимо, що фактичний позашляховик повинен мати раму.

0
181

Коли ця умова не дотримується, у клієнта повинні виникнути чіткі сумніви. За рахунок наявності рами, лебідок, порогів і силових бамперів позашляховик досить добре здатний долати перешкоди і витримувати високі показники навантаження, що не властиво для безрамної моделі.

Важливою відмінністю позашляховика і кросовера також можна назвати наявність повнопривідної системи. Експерти кажуть також про оснащення заниженою передачею. Для кросоверів є можливість блокування муфти, а серед справжніх позашляховиків таке рішення не передбачається.

Серед відмінностей варто назвати геометрію кузова, яка повинна мати 45-градусні кути в’їзду і з’їзду, а також присутність залежних передньої і задньої підвіски. Не менш важливим фактором вказана «правильна» позашляхова гума. У автомобіля для руху поза зручного шосе повинне бути днище з листової сталі, а також великий кліренс і мінімум дві блокування.

Читайте також  ТОП-3 кросовери з хорошою прохідністю: на замітку водіям

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.