Subaru збирається представити свій перший електромобіль в жовтні 2021 року. Уже відомо ім’я дебютної «електрички» – Evoltis. Оскільки розробка електричної платформи – недешеве заняття, то компанія буде займатися цим не поодинці.
Цікаво, що ім’я Evoltis було запатентовано ще пару років назад. Тоді передбачалося, що так буде називатися новий заряджаючий гібрид. Однак в 2018 році вийшло Subaru Crosstrek Hybrid, а про Evoltis більше не було чутно.
Нова електрична платформа розробляється спільно з Тойотою: японські компанії оголосили про це в червні 2019 го . Примітно, що і в Crosstrek Hybrid застосовуються гібридні напрацювання Тойоти, так що у виробників вже є досвід співпраці в сфері інноваційної техніки.
З чуток, Subaru Evoltis не буде скромною пробою пера: електромобіль отримає мотор потужністю до 290 к.с. і запас ходу до 500 км. Не обійдеться і без повного приводу вже «в базі».
Візуально новинка повинна бути оформлена в стилі безіменного концепту Subaru, представленого в січні 2020 року.
Рівень безпеки сучасних автомобілів настільки високий, що можна бути впевненим у безпеці поїздки навіть у…
Після успішного запуску електромобіля Elroq, компанія Skoda активно працює над новим проектом у своєму портфоліо…
Автоматична коробка передач значно спрощує керування автомобілем, особливо в умовах міського трафіку. Вона не лише…
Кілька власників Tesla Cybertruck повідомили про небезпечні випадки, коли металеві панелі кузова відривалися під час…
Представницький седан Mercedes-Benz S-Class наступного року очікує на велике оновлення. Про це повідомив сам німецький…
Експерти TopSpeed назвали 10 найнадійніших автомобілів, здатних без проблем проїхати понад 320 тис. км. Хто…
Leave a Comment