На що потрібно звернути увагу після покупки вживаного авто

0
324

Експерти порталу «Російська газета» дали поради, на які моменти слід звернути особливу увагу відразу після придбання вживаного автомобіля.

На самому початку – поміняти технічні рідини і, перш за все, моторне масло. Якщо ви знаєте, яке масло заливав попередній власник, найкращим варіантом буде використовувати саме його. В інших випадках експерти радять промити силовий агрегат і залити новий лубрикант, який відповідає всім рекомендаціям виробника.

Також окрему увагу варто приділити «розхідникам» – змінити паливний, повітряний і салонний фільтри, до того ж акумулятор і свічки. Таким же чином потрібно вчинити і з зношеними гальмівними колодками і дисками.

Антикорозійна обробка кузова автомобіля теж не буде зайвою. На сьогоднішній день цю послугу надають всі детейлінг-центри і навіть автомийки. Від корозії, як правило, обробляються колісні арки, зварні шви, а також сполуки панелей дверей і кришки багажного відділення.

Ну і в кінці експерти радять подбати про салон: провести хімчистку і озонування. Це можна зробити як самому або ж на автомийці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.